parallax background
 


Kırlangıçları hep çok sevdim.

Ayvalık’ta bir açık hava otelindeyim, resepsiyon da açıkta. Resepsiyonun köşesinde bir kırlangıç yuvası var; üç yavru, kafalar dışarıda, gagalar açık. Anne ve baba gidip gelip yiyecek getiriyorlar ve ayrı zamanlarda geldikleri için birbirlerini görmüyorlar. Anne birinci yavruya yem veriyor, birazdan baba gelip ikinciye, anne tekrar geldiğinde üçüncüye, baba gelip birinciye. İnanılır gibi değil, sırayı hiç şaşırmadılar: ADALET.

Akşama doğru sudan çıktım, baktım yuvaya siyah bir kedi yaklaşmış. O ufacık ana baba canhıraş bir şekilde dalıp, çıkıp kediyi uzağa kadar kovaladılar: CESARET.

Otel sahibi şunları anlattı: Bahar başlarında göçten döndüklerinde yuvanın bulunduğu bölümün kapalı olduğunu görünce, resepsiyon görevlisinin kaldığı odaya girip çıkıp onu uyandırmışlar; sonra da resepsiyona uçup kepenkleri kaldırtmışlar: AKIL.

Sabah su içmek için fıskiyenin üzerinde dolaşıp çığlıklar atıyorlardı, ta ki fıskiye açılana kadar: İLETİŞİM.

Yuvalarını öyle bir yaparlar ki yıllarca dayanır: KALİTE.

Yazları sıcak ülkelere göç ederler: YENİLİK.

Onların yaptığı yuva, diğer kuşların saman çöplerini üst üste koyarak yaptığı dingildik yuvalara hiç benzemez. Benzer bir yuva yapabilen başka kuş yoktur: FARKLILIK.

Hiç kırlangıçları bir yerde pineklerken hatırlıyor musunuz? Devamlı uçarlar: ÇALIŞKANLIK.

İnanılmaz hızlıdırlar, su zerresini havada yakalarlar: HIZ.

Binlerce mil uzaktan hep aynı yuvaya dönerler. Ömürlerinin sonuna kadar yuvalarına bağlıdırlar: YURT SEVGİSİ.

Kırlangıçları hep çok sevdim.
- Ahmet Şerif İzgören

Değerlerimiz


• Girişimci, Yenilikçi ve Öncü Yapımız

• Takım Ruhumuz

• Hedeflerimiz

• Çözüm Odaklılığımız

• Değer Katma Bilincimiz

• Güvenilirliğimiz

• İnsana ve Doğaya Saygımız

Misyonumuz

Hukuk gerçeklerine uygun, doğru çözümlerle, kalite ve tam zamanında anlayışını kendine ilke edinerek, müşteriye değer kazandırmak.


Vizyonumuz

Sektöründe öncü ve güvenilir bir hukuk bürosu olarak müvekkillerini başarılı bir şekilde temsil etmektir.


Kendirlioğlu Hukuk & Arabuluculuk Bürosu, Avukat Buğra Kendirlioğlu ve Avukat Naz Kendirlioğlu tarafından 2016 yılında İzmir’de kurulmuş olup Türkiye’nin önde gelen şirketlerine, gerçek kişilere; Özel Hukuk, Ceza Hukuku, İcra Hukuku, Vergi ve İdare Hukuku, Mükellef Hakları, Şirketler Hukuku, Sözleşme Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, Enerji Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku alanlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Büromuz, Türkiye’deki ve dünyadaki hukuki gelişmeleri ve değişimleri dinamik ve etkin kadrosuyla yakından takip etmektedir. Müvekkilleri bu değişimlerden ve gelişmelerden sürekli haberdar etmekte ve müvekkillerin, hukukun her sahasında ortaya çıkacak sorunlarına cevap verebilmek için çalışmaktadır.

Büromuz müvekkillerine özellikle icra takipleri ve tahsilatlarında daha hızlı, etkin bir hizmet sunabilmek için İzmir, Aydın, Ankara ve İstanbul illerinde partner hukuk bürolarıyla ortak hareket etmektedir. Dinamik ve deneyimli kadrosuyla şirketlere, kuruluşlara ve kişilere onların menfaatleri ve ihtiyaçları doğrultusunda avukatlık, hukuki danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti vermektedir. Müvekkillerin başarısını hedef alan büromuz, alanlarında deneyimli kadrosuyla ve gerektiğinde uzman danışmanlarıyla yaptığı iş birliği ile yaratıcı, hızlı ve sonuç odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için


Bize telefon, mail ve iletişim formunu kullanarak haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Tıklayınız