parallax background

Naz Kendirlioğlu

Avukat

+905556946184


Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamış olan Arb.Av.Naz Kendirlioğlu staj eğitimini tamamladıktan sonra Kendirlioğlu Hukuk Bürosunu kurmuştur.

İzmir Barosu'na kayıtlı olarak mesleğini icra eden Arb.Av.Naz Kendirlioğlu özel hukuk alanları başta olmak üzere, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku , Şirketler Hukuku , İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup hukuki süreçlerde müvekkillerini temsil etmektedir.
Arabuluculuk Daire Başkanlığı siciline kayıtlı olan Arb.Av.Naz Kendirlioğlu ihtiyari ve zorunlu arabulucu olarak gerçek ve tüzel kişilere arabuluculuk hizmeti de vermektedir.
Uzmanlık Alanları: Fikri ve Sınai Haklar Hukuku , Şirketler Hukuku , İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku.Bunlara ek olarak, arabuluculuk hizmeti de vermektedir.

Buğra Kendirlioğlu

Avukat

+905057541009


Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamış olan Av.Buğra Kendirlioğlu staj eğitimini tamamladıktan sonra Kendirlioğlu Hukuk Bürosunu kurmuştur.

İzmir Barosu'na kayıtlı olarak mesleğini icra eden Av.Buğra Kendirlioğlu Ceza Hukuku başta olmak üzere , İdare Hukuku , Şirketler Hukuku , İcra ve İflas Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup hukuki süreçlerde müvekkillerini temsil etmektedir.
Uzmanlık Alanları: Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Şirketler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku

Detaylı bilgi ve sorularınız için


Bize telefon, mail ve iletişim formunu kullanarak haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Tıklayınız